Agora AVM Balçova - Sektor, İzmir, Firmalar, Alsancak, Göztepe
Sektör İzmir Web Sayfasına Hoş Geldiniz...


 
Kategoriler
Handan KOKULUMERSİN tarafından kurulan ''Salon333'' İzmir Bornov...
Dünya üzerindeki nüfusun yaklaşık % 20’si güvenilir olmayan...
Merkezimiz İtalyan Kültür Merkezi 'Carlo Goldoni' İzmir İta...
Biz Kimiz? 1995 yılında kurulan Zercem İnşaat Mimarlık ile 20...
Kişiye özel fikriyle yola çıktığımız bu işte ise müşteri...
Haberler

Agora AVM Balçova

14 Mart 2003 tarihinde hizmete giren Agora Alışveriş Merkezi; adını Antik Çağ’daki çarşı, pazar, ticaret yeri anlamına gelen `AGORA` dan almıştır. 2003 yılındaki açılışından bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetin öncüsü olan alışveriş merkezi, İzmir bölgesinin moda ve eğlence anlayışının dinamik ve yenilikçi ismidir. Tüm gün boyunca alışveriş, eğence merkezi ve sinemalarıyla 7′den 70′e herkese iyi zaman geçirebilecek farklı alternatifler sunan Agora, ulusal ve uluslararası 178 mağazası ile İzmir’in en büyük Alışveriş Merkezi konumuna gelmiştir. 10 Eylül 2008′de müşterilerinin ve yatırımcı markalarının talebiyle büyüyen Agora’da; mağaza sayısı 85′den 178′e, mağaza alanı 13.700 m2 den 29.400 m2 ye, kapalı alan 41.000m2 den 89.000 m2 ye, kapalı otopark kapasitesi 1100 araçtan 2100 araca çıkmıştır…

Agora alışveriş merkezi, giyimden, aksesuara, kozmetikten, ev tekstiline; müzik-kitaptan, elektroniğe; hizmetten, büyük mağazalara; sinemadan, oyuncağa ve hobi eğlenceye kadar birçok alternatifi beğeniye sunmaktadır. Agora’nın damak zevkini zenginleştiren ve dünya mutfaklarından çeşitli alternatifleri sunan restoranlarının sayısı yeni binasının hizmete girmesiyle artmıştır. Al a carte açık hava restoranları ise alkollü/alkolsüz hizmetleri ile saat 22:00′dan sonra da misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.

Agora bulunduğu ilçe olan Balçova’nın gelişimine ve diğer alışveriş merkezlerinin yatırımına önayak olmuş, çevredeki gayrimenkul fiyatlarını arttırmış, sağladığı istihdam ile kalifiye personeli sektöre kazandırmıştır.

Agora Alışveriş Merkezi`nin ön cephesi İzmir`in en işlek güzergahlarından birisi olan Mithatpaşa-üçkuyular-Balçova hattını içine alan Mithatpaşa Caddesi`ne, arka cephesi İzmir çeşme Otoyolu ve İzmir Körfezi`ne bakmaktadır.

Sektör : AVM, Firmalar, Firmalar Vitrini

Firma Adı :
Agora AVM Balçova

E-posta :
info@agoraizmir.com

Telefon :
0232 277 25 25

Web Adresi :
www.agoraizmir.com

Adres :
Mithatpaşa Caddesi No.1446 Balçova

Bilgiler
Bu yazı 13 Mar 2013, 02:47 tarihinde AVM, Firmalar, Firmalar Vitrini kategorisinde yayınlandı.
Okunma
Bu Yazı Şuana Kadar 1.697 kez Okunmuştur
Paylaş