Mahalle alaçatı öncelikle kalabalıktan, gürültüden,stresten kaçma ,büyük şehirden doğaya küçük samimi bir köyde yeni bir hayat kurma hikayesidir. Aslında herkesin zamanla kafasında kurduğu egeye kaçma hayalini radikal bir kararla biraz erken hayata geçirdik ama iyide olmuş çocuklarımızın burada büyümesi onların gelecekteki hayalleri için de büyük artı olacağına inanıyoruz. Gelelim mahalleye ,mekanımız gerçek taş duvarlarla sarılı tam Alaçatı’nın mimarisini yansıtıyor bizde bir şeyler kattık modern ve rustiği karıştırdık sıcaklığı bozmadan. Mahalle olarak ,şu özlenen samimiyet,aile işletmeciliği,güler yüz,düzgün hizmet ve en önemlisi müşteriyi memnun etmek onların yorumlarını almak bizim için çok önemli.

Bu iş için ,daha önce yapmadığımız ama hobi olarak sevdiğimiz mutfak, bizi cesaretlendirdi. İşletmemizde Burger’ı ön plana çıkardık ve şehrin en iyi Burger’ını biz yapıyoruz dedik bize inandılar ,güvendiler ve daha fazlası geldi. Tabi bu sadece Burger’cı olduğumuzu düşündürmesin ,biz mahalle kahvaltı adı altında doyurucu bol çeşitli peyniri,zeytini,ev yapımı reçelleri,özel kahvaltı sosları,sıcak tabaklarla(pişi,kruvasan,ekmek üstü) renkli ve cici sunumlarımızla Alaçatı sofralarını renklendiriyoruz.

Nasılız? Bazen jazz bazen blues bazen rock bazen reggiee. Bazısı keyifli müziğimizle hoş sohbet kahvesini yudumluyor ,bazısı arkadaşlarını toplayıp neşeyle biralarını içiyor,bazısı kız kıza şarap tokuşturuyor ,sıcakta serinlemek isteyen kocaman gösterişli milkshake’lere dayanamayanlar da yok değil.

Burger’lerimize lezzet ve çeşit kattık hem yaza hem kışa uygun .Burger’lerimizin dışında salata çeşitleri, wrap çeşitleri,atıştırmalıklar,bira tabağı gibi alternatiflerde var menümüzde..bu güzel sokaktan geçerken merak uyandıran ve hadi şu köşede oturalım da kaliteli müzik dinleyip keyifli vakit geçirelim diyenlere hitap ediyoruz.

www.izmirdebulurum.com bağlantısı ile yol tarifi alın veya işletmeye telefon açın…

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir